Výsledky 2009 - muži
Datum | Pořadatel | Hadice/ terče |
Čas | Pořadí/ Družstev |
Video/ Foto |
17.1. | Dolní Hradiště - ICE CUP | 2B úzké / sklopné | N | 19 / 22 | V / - |
11.4. | Hromnice - Okrskové cvičení | - | - | 2 (6) / 7 | - / - |
9.5. | Hromnice - Noční jízda | - | - | 4 (10) / 14 | - / - |
30.5. | Horní Lukavice - ZČHL - 1.kolo | 3B úzké / sklopné | 26.52 | 15 / 25 | - / F |
31.5. | Seč - ZČHL - 2.kolo | 3B úzké / sklopné | N | 20 / 27 | - / F |
6.6. | Dobříč - okrskové cvičení | - | - | 1 (4) / 10 | - / - |
13.6. | Obora - 115 let založení sboru | - | - | 1 (6) / 13 | V / - |
14.6. | Domažlice - krajské kolo dorostu | - | - | 2 / 6 | V / - |
20.6. | Bučí - ZČHL - 3.kolo | 3B úzké / sklopné | 20.70 | 13 / 23 | - / - |
21.6. | Krašovice - ZČHL - 4.kolo | 3B úzké / sklopné | 19.60 | 14 / 27 | V / F |
27.6. | Kaceřov - 105 let založení sboru | - | - | 3 / 12 | - / - |
11.7. | Dolní Hradiště - okresní soutěž | - / - | - | 2 / 6 | - / - |
18.7. | Bílenice & Dražovice - ZČHL - 5.kolo | 3B úzké / sklopné | 21.02 | 14 / 23 | V / - |
19.7. | Strážov - ZČHL - 6.kolo | 3B úzké / sklopné | 24.44 | 13 / 29 | V / F |
25.7. | Nekmíř - memoriál | 2B široké / sklopné | - | 4 / 11 | - / - |
1.8. | Kout na Šumavě - ZČHL - 7.kolo | 3B úzké / sklopné | 20.19 | 15 / 27 | V / F |
2.8. | Poděvousy - ZČHL - 8.kolo | 3B úzké / sklopné | 21.95 | 18 / 28 | V / F |
15.8. | Louňová - ZČHL - 9.kolo | 3B úzké / sklopné | 19.17 | 10 / 27 | - / - |
16.8. | Bezděkov pod Třemšínem - ZČHL - 10.kolo | 3B úzké / sklopné | 33.13 | 23 / 28 | V / - |
22.8. | Hadačka - O pohár starosty obce Výrov | 3B úzké / sklopné | 18.29 | 1 / 6 | - / F |
29.8. | Horní Hradiště - ZČHL - 11.kolo | 3B úzké / sklopné | 19.56 | 10 / 25 | - / F |
30.8. | Hůrky - ZČHL - 12.kolo | 3B úzké / sklopné | NP | 25 / 28 | V / - |
5.9. | Kralovice - O pohár města | 3B úzké / sklopné | 19.84 | 4 / 9 | - / F |
12.9. | Nekmíř - ZČHL - 13.kolo | 3B úzké / sklopné | 18.56 | 4 / 29 | - / - |
13.9. | Dolní Hradiště - ZČHL - 14.kolo | 3B úzké / sklopné | 19.20 | 8 / 30 | - / F |
10.10. | Chlumčany - Memoriál Vlastimila Reitspiese | 2B úzké / sklopné | - | - / - | - / F |
17.11. | Poslední káď - memoriál Míly Pytlíka | 2B úzké / sklopné | 37.61 | 18 / 29 | - / F |
Výsledky 2009 - ženy
Datum | Pořadatel | Hadice/ terče |
Čas | Pořadí/ Družstev |
Video/ Foto |
6.6. | Dobříč - okrskové cvičení | - | - | 1 / 2 | - / - |
13.6. | Obora - 115 let založení sboru | - | - | 2 / 4 | - / - |
21.6. | Ledce - memoriál | - | - | 1 / 8 | - / - |
22.8. | O pohár starosty SDH Nevřeň | - | - | 6 / 10 | - / - |
26.9. | Soutěž v PÚ Všeruby | - | - | 11 / 18 | - / - |
17.11. | Poslední káď - memoriál Míly Pytlíka | 2B úzké / sklopné | 33.49 | 5 / 12 | - / F |